دفتر کار مجازی شما در تهران

table

مشاوره با ما رایگان است!

476  29  476 (021)
641  31   322 (031)

دفتر کار همراه

دیگر مهم نیست کجای ایران باشید! با نسل جدید دفتر کار در ایران ، دفتر کار مجازی شما در تهران همیشه و همه جا همراه شما خواهد بود!

 

شما تازه وارد دنیای کسب و کار شده اید یا به فکر توسعه بازار فعالیتها و خدمات خود هستید و می خواهید در همه جا و همه حال با مشتریانتان در ارتباط باشید، در جستجوی یک دفتر کار هستید تا هم امکان حفظ ارتباط شما با مشتریان برقرار باشد و هم هزینه های آن با بودجه شما مطابقت کند!
دفتر شما، پنل ارسال فکس، پنل پیامک رایگان یا اینکه در شهرستان یا خارج از کشور هستید و همیشه آرزوی داشتن یک دفتر کار در تهران و تلفن با پیش شماره 021 را داشته اید!
یا صاحب یک وب سایت اینترنتی هستید که داشتن یک مرکز تماس در تهران برای شما ارزشمند خواهد بود...
پاسخگوی تمام خواسته های شما دفتر کار همراه است.
زیرساختی که بدون نیاز به نرم افزار، سخت افزار، سیمکشی و یا حتی خرید خط تلفن در تهران، کلیه امکانات و تجهیزات ارتباطی و اطلاعاتی را همانند سازمانهای بزرگ برای شما فراهم می نماید.
یک دفترکارهمراه شامل تمام زیرساخت های ارتباطی برای کسب و کار شماست.
 

 مزایای دفتر کار همراه      

ویژگی های دفتر کار همراه    

امکانات دفتر کار همراه   

 تعرفه های دفتر کار همراه  

فرم ثبت نام

مدارک مورد نیاز

اجاره دفترکار حضوری در تهران

به جز دفترکار مجازی که بصورت شماره تلفن ثابت تهران است، سرویس دیگری به نام دفترکار حضوری درنظر گرفته شده است که شما در هر کجای ایران که باشید می توانید با این سرویس جلسات حضوری خود را در دفترکار با مالیکت زمانی در تهران برگزار نمایید و به نوعی دفترکاری با کمترین هزینه در تهران داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید:
 
 دفتر كار حضوری با مالکیت زمانی چیست؟