بازاریابی و فروش اینترنتی

table

مشاوره با ما رایگان است!

476  29  476 (021)
641  31   322 (031)

بازاریابی اینترنتی

بازاریابی اینترنتی به بازاریابی که از طریق روش های نوین بازاریابی از قبیل ایمیل (ایمیل مارکتینگ)، پیامک (اس ام اس مارکتینگ)، موتورهای جستجو ، شبکه های اجتماعی (سوشیال مارکتینگ) و بطور کلی بازاریابی که از طریق اینترنت (اینترنت مارکتینگ) انجام می شود، اطلاق می گردد.


خدمات بازاریابی اینترنتی با هدف افزایش فروش، تقویت برند، فرهنگ سازی و نهایتا موفقیت و رونق کسب و کارهای آنلاین بکار گرفته شده و دارای امکان تبلیغ گسترده و هدفمند به صورت منطقه ای و بین المللی با هزینه ای بسیار مناسب نسبت به دیگر رسانه ها می باشد، لذا بازاریابی اینترنتی به يكي از بهترین و موثرترین شیوه ها ی تبلیغ و بازاریابی تبدیل شده است كه شامل چند مفهوم گره خورده ی طراحی، پیاده سازی، تبلیغات و فروش مي باشد. در این نوع بازاریابی، اطلاع رسانی آسانتر شده و امکان هدف گیری دقیق مخاطب وجود خواهد داشت. این مهم با توجه افزایش روزافزون تعداد بازدید کنندگان و استفاده کننده گان اینترنتی و عجین تر شدن اینترنت با زندگی مردم بیشتر نمود پیدا می کند.  


از این رو شرکت فن آوران اطلاعات ترنج با اشراف به اصول و مبانی که در بالا اشاره شد با بکارگیری تدوین یک استراتژی جامع بازاریابی اینترنتی،بازدید کنندگان را بصورت هدفمند به وب سایت شما هدایت كرده و از بازدید کنندگان ، مشتریان بالقوه ای ساخته و نهایتا باعث موفقیت کسب و کار شما گردد. اين استراتژي ها بطور کلی عبارتند از :
طراحی و پیاده سازی حرفه ای سایت
بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو
• تبادل لینک برای معرفی صفحات سایت در وب سایت های مختلف


 شركت فن آوران اطلاعات ترنج معتقد است شما به هر نسبتی که در وب سايت خود سرمایه گذاری می کنید بايد برگشت سرمایه و مشتری داشته باشید. همچنين، قرار گرفتن شما در جایگاهی بالاتر از بقیه ی رقبا از ديگر اهداف اين شركت مي باشد