سایت تخفیف و خرید گروهی مسترتخفيف

table

مشاوره با ما رایگان است!

476  29  476 (021)
641  31   322 (031)

مسترتخفيف

براي شما كه بدنبال سهمتان در تجارت آنلاين هستيد
 
شركت فن آوران اطلاعات ترنج، پس از برگزيده شدن وب سايت مستر چنگال به عنوان برترين وب سايت تغذيه در چهارمين جشنواره ي وب ايران (تهران، دي ماه 1390) بر آن شد تا اولين وب سايت تخفيف انواع كالا و خدمات در استان اصفهان را با هدف افزايش فروش و تقويت برند كليه ي عرضه كنندگان كالا و خدمات راه اندازي نمايد.
در اين راستا كوشش نموده ايم كالا و خدمات صاحبان صنايع و مشاغلي همچون هتل ها، رستوران ها،كافي شاپ ها، كليه ي واحدهاي تجاري، تالار، سالن همايش، سالن آرايش و پيرايش، اماكن فرهنگي- هنري و تفريحي- گردشگري و ... را در قالب وب سايت مستر تخفيف به بهترين و ارزان ترين شيوه ي ممكن ارائه نماييم.
در مستر تخفيف مي توانيد كالاي خود را به صورت عمده به فروش برسانيد. براي اين كار، كافي است تعداد مورد نظرتان را مشخص كرده و به حد نصاب رساندن نفرات را به ما بسپاريد و از اين طريق به مشتريان خود تخفيف داده و به سود مورد نظرتان برسيد.
كليه ي متقاضيان مي توانند به صورت رايگان، كالا و خدمات خود را گسترده و هدفمند در دنياي مجازي معرفي نموده و بازار محدود و محلي خود را به بازاري منطقه اي و بين المللي تبديل نماييد.  تبليغ تخفيفات شما در اين سايت از طريق پست الكترونيك (email) و يا سامانه ي پيام كوتاه (sms) به اطلاع اعضاي اين وب سايت و ساير كاربران اينترنتي خواهد رسيد.
وب سايت مستر تخفيف اين امكان را به شما خواهد داد تا با نمايش شبانه روزي تصاويري از كالا و خدمات خود، بدون نياز به نيروي كار و ساعات كار اضافي، مشتريان بيشتري را در زمان كمتري جذب نماييد. همچنين خواهيد توانست به كاربران اينترتي ساير شهرهاي ايران نيز خدمات خود را معرفي نموده، تا در صورت سفر به شهر محل كسب و كارتان، شما را به عنوان گزينه اي مناسب انتخاب نمايند.
شما نيز مي توانيد با معرفي هر چه بيشتر اين سايت به مشتريان خود در فراگير شدن مستر تخفيف با ما در تعامل بوده و از اين رهگذر، هر چه زودتر از هزينه هاي مربوط به چاپ و پخش تراكت هاي تبليغاتي بي نياز گرديد.
چنانچه در نظر داريد در عصر اطلاعات و ارتباطات، در تجارت آنلاين نيز مطرح شده و به اعتبار خود بيافزاييد، شركت فن آوران اطلاعات ترنج با در اختيار داشتن كادر مجرب، در طراحي سايت مجموعه ي شما همراه و همگام تان خواهد بود.
جهت كسب اطلاعات بيشتر در مورد نحوه ي عملكرد ما در مستر تخفيف مي توانيد با ما در تماس باشيد يا به آدرس www.mrtakhfif.com مراجعه و از طريق منوي "ارتباط با مستر تخفيف" در پايين صفحه، وارد لينك "كسب و كار شما در مستر تخفيف" شويد.