مستر چنگال جامعه مجازی خوراکی ها

table

مشاوره با ما رایگان است!

476  29  476 (021)
641  31   322 (031)

مسترچنگال

وب‌سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران
 
وب سايت www.Mrchangal.com به عنوان جامعه مجازی خوراکی‌ها با درخشش در چهارمین جشنواره وب ایران در سال90، عنوان برگزیده بخش تغذيه را به خود اختصاص داد.
وب سايت مستر چنگال به عنوان جامعه مجازی خوراکی‌ها، با هدف ارائه راه کاری برای دسترسی سریع علاقمندان به کسب تجربه‌های جدید در زمینه خوراکی‌ها آغاز به فعالیت کرده است.
در این سایت که هدف از برگزاری آن پشتیبانی کاری و شناساندن هر چه بهتر رستورانها، اغذیه فروشی ها وکافی شاپ هاو... در جامعه مجازی خوراکی ها به افراد می باشد، شرکت‌های تولید کننده صنایع غذایی، رستوران‌ها، کافی‌شاپ‌ها و ... برای معرفی محصولات و خدمات و ارائه دستاوردهای خود در قالب وب سایت در این جامعه مجازی به فعالیت می‌پردازند
این پایگاه با بیشترین دربرگیری به لحاظ تقسیمات فعالان عرصه خوراکی‌ها، موفق شده است اطلاعات دقیقی از رستوران‌ها، فست‌فودها،کافی‌شاپ‌ها، کله‌پزی‌ها، تریاها، سفر‌ه‌خانه‌های سنتی، چایخانه‌ها، غذاخوری‌ها و پیتزافروشی‌ها و مراکز عرضه کنتاکی‌ها، کترینگ‌ها، کباب و بریان و انواع اسنک‌ها را در دسترس علاقمندان به صرف غذا و یا انواع خوراکی‌ها در خارج از منزل قرار دهد.
جامعه مجازی خوراکی‌ها، بر اساس چشم‌انداز پیش‌بینی شده، درآینده نزدیک به یکی از جامع‌ترین فضاهای مجازی در زمینه موضوعات مرتبط با خوراکی‌ها تبدیل خواهد شد و به بهترین نحو ممکن، از تمامی واحدهای فعال در این زمینه حمایت خواهد کرد.
ازجمله اهداف این وب سایت شکستن مرزهای تبلیغاتی و معرفی برترین اصناف خوراکی به جامعه می باشد. از اینرو”مستر چنگال ” تاکنون با شرکت درنمایشگاهها ،مجلات ،روزنامه ها و... سعی نموده تا در برآورد این مهم گام بر دارد .
 
از جمله این تبلیغات:
1.    حضور در هفته نامه اقتصاد آینده
2.    حضور درماهنامه  بین المللی گردشگری سیب
3.    حضور درپنجمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجتیال تهران
4.    حضور درنهمین نمایشگاه بین المللی چاپ و تبلیغات اصفهان
5.    برگزاری مسابقه عکاسی غذا با تلفن همراه به حمایت canon
6.    حضور در وب سایت غذا و سلامت
7.    حضور در هفدهيمن  نمايشگاه elecomp  تهران
8.    حضور در هفدهمین نمايشگاه اتوكام اصفهان
9.    حضور شاخص در چهارمین جشنواره وب ايران
10.    حضور در اولين جشنواره غذا موسسه خيريه پيام اميد
11.    حضور در هجدهمین نمایشگاه اتوکام اصفهان
 
 افتخارات:
1. كسب رتبه نخست و دريافت لوح تقديربهترين وب سايت ايران در حوزه تغذيه درچهارمين جشنواره وب ايران
(http://iranwebfestival.com/fa/page/winners)
2. كانديداي بهترين وب سايت رستوران در جشنوراه وب ايران
3. كانديداي  بهترين وب سايت شبكه اجتماعي جشنواره وب ايران
4. برنده طرح فن آورانه پنجمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال تهران
5. تقدیر شده توسط روزنامه اقتصادی آسیا
6.    تقدیر شده درپایگاه  خبری ساج
7. تقدیر شده توسط آژانس خبری وب سایت های ایران www.webna.ir
8. و ...
 
 جشنواره وب ايران:         
چهارمین جشنواره وب ایران که با هدف معرفی بهترین وب‌سایت‌های فعال در گستره‌های مختلف برگزار شد، سرانجام با نظر هیأت داوران و مخاطبان، برگزیدگان خود را شناخت که از میان تمامی وب‌سایت‌های شرکت کننده در کنفرانس، جامعه مجازی خوراکی‌ها (Mrchangal) موفق شد عنوان بهترین سایت حوزه تغذیه را از سوی هیأت داوران به خود اختصاص دهد.
جشنواره وب‌سایت‌های ایران از معتبرترین جشنواره‌های حوزه فناوری اطلاعات به شمار می‌رود که تاکنون سه دوره آن از سال ۱۳۸۷ توسط پایگاه خبری وب‌سایت‌های ایران (وبنا) به همراه گروهی از فعالان و متخصصین حوزه وب در ایران برگزار شده است.
امسال نیز چهارمین دوره جشنواره در مقیاس بزرگ‌تر و با برنامه‌های متنوع‌تر در سراسر کشور برگزار شد و وب‌سایت‌های ایرانی در بیش از  ۹۰ گروه مختلف به رقابت پرداختند.
هدف اصلی از برگزاری جشنواره وب ایران، تشویق و توسعه تولید محتوا و خدمات منطبق بر فرهنگ ایرانی در فضای مجازی است. از دیگر اهداف این جشنواره ایجاد فرصت سالانه برای عرضه و رقابت کیفی و کمی وب‌سایت‌های ایرانی در جهت رشد، شکوفایی و همچنین رونق بخشی به بازار داخلی و صادرات در‌ این حوزه به شمار می‌رود.
ملاک‌های داوری در جشنواره وب ایران شامل محتوا، ساختار و مسیر، طراحی دیداری، کارکرد، تعامل و تجربه کلی است.
 
                                                                                                      حتما مستر چنگال  را ببـينيد!
                                                                                                         www.mrchangal.com