پرتال اطلاع رسانی و مدیریت خبر كيوسك

table

مشاوره با ما رایگان است!

476  29  476 (021)
641  31   322 (031)

پرتال كيوسك

کیوسک يک نرم افزار جامع برای انتشار اخبار در سايتهای خبری، روزنامه های آنلاين و خبرگزاريهاست که توسط شرکت ترنج طراحی شده است. برای راه اندازی يک پايگاه خبری يا اطلاع رسانی، شما علاوه بر طراحی سايت خبری و طراحی گرافيکی سايت، به نرم افزاری نياز داريد که همکاری تيم تحريريه را ميسر و کار گروهی شما را هدايت کند. کیوسک هيئت تحريريه را در کار تيمی ياری می کند و محيطی مناسب برای گردش اخبار ميان اعضاء تحريريه فراهم می نمايد. با بهره گيری از يک محيط نرم افزاری آنلاين و قدرتمند، سايت های اطلاع رسانی با گردش عمليات کم تا زياد، می توانند توزيع و حرکت چرخه مطالب را به اين سيستم بسپارند.

با افزايش توانايی سايت های خبری و ازدياد عناوين منتشر شده در روز، گردش عمليات با محدوديت های فنی و مديريتی مواجه شده و گروه تأمين مطالب را دچار آشفتگی می کند. اين مشکل برای سردبير و مديران ارشد سايت دوچندان خواهد بود. از طرفی دسترسی آسان و ايمن به محيط تحريريه برای همکاران دور و نزديک باعث تسهيل و تسريع در روند انتشار مطالب می گردد. درعين حال مخاطبان سايتهای خبری، هر روزه در حال افزايش اند و اين امر مسئوليت سايت شما را در صحت و دقت مطالب دوچندان می کند. بنابراين در عين سرعت، نظارت بر صحت مطالب نيز حياتی و مهم تر می گردد.


کیوسک پاسخی فراگير به اين نياز است.


شما هم می توانيد همانند سايت پرمخاطب خبری اصفهان امروز از قابليت های نرم افزار خبری ”کیوسک“ بهرمند شده و طراحی سايت خبری خود را به تيم کیوسک (شرکت ترنج) بسپاريد تا مراحل جذب حداکثری مخاطبان را سريع تر طی نماييد و با حداقل پرسنل، حداکثر توليد محتوا را در حداقل زمان داشته باشید.

 برای مشاهده ی نمونه کار کیوسک، لطفا کلیک فرمایید:        www.esfahanemrooz.ir

                                                                                      
کیوسک" پاسخی جامع به کليه نيازهای خبری در پايگاه های اطلاع رسانی، خبری و خبرگزاری"