هاست و دامين

table

مشاوره با ما رایگان است!

476  29  476 (021)
641  31   322 (031)

هاست و دامين

هاست :
یكی از مهمترین ویژگی های یك سایت خوب ، سرعت و پایداری آن است و قطعاً در زنجیره اتصال كاربر به سایت ، مشخصات فنی سرویس دهنده و نحوه اتصال آن به اینترنت جزو مهمترین عوامل تعیین كننده این ویژگی ها می باشد. شركت فن آوران اطلاعات ترنج با در اختیار داشتن سرورهایی كه در یکی از بهترین مراكز موجود ایران نگهداری می گردد ، امكان واگذاری فضا برای نگهداری وب سایت را فراهم نموده است.
سرویس های هاست ( هاستینگ) شرکت فن آوران اطلاعات ترنج بر روی سرورهای امن لینوکس ، با پهنای باند بالا و در پیشرفته ترین دیتا سنتر در  ایران ، ارایه می شوند.
سرورهای میزبانی وب ( هاستینگ , هاست ) ما ، مجهز به سخت افزارهای قدرتمند روز بوده ، و از آخرین ورژن ( ویرایش ) نرم افزارها بهره مند می باشند . ما از آخرین نسخه پنل مدیریتی هاست لینوکس DirectAdmin به عنوان کنترل پنل هاست ( هاستینگ ) استفاده میکنیم.

دامین :
اولین گام برای حضور در اینترنت ثبت یك نام ( دامین – دامنه ) در اینترنت است. این امكان برای مدت یك تا ده سال وجود دارد. این نام منحصر به فرد ( دامین – دامنه ) ، كه به عنوان هویت مجازی ( اینترنتی ) شخص یا شركت تلقی میگردد در بانك اطلاعاتی سازمان جهانی اینترنیك ثبت می گردد و حق مالكیت، تمدید، تغییر مشخصات و انتقال آن متعلق به دارنده آن خواهد بود. نام سایت اینترنتی ( دامین – دامنه ) نه تنها آدرس تجارت شما در دنیای الكترونیكی است بلكه هویت مجازی شما در دنیای اینترنت و نامی است كه مشتریان تان تجارت تان را بدان نام می شناسند. همچنین بخشی از پست الكترونیكی (Email) شما نیز خواهد بود. لذا انتخاب نام سایت اینترنتی ( دامین – دامنه ) فراتر از انتخاب نامی ساده برای تجارت است. در انتخاب نام اینترنتی نکات زیر را به یاد داشته باشید:
• نامی ( دامین – دامنه ) را انتخاب كنید كه براحتی در ذهن بماند. نامی ( دامین – دامنه ) مانند amazon.com راحت تر از bookonline.com در ذهن میماند.
• نام انتخابی ( دامین – دامنه ) شما می بایست نوع تجارت شما را شرح دهد.
• سعی كنید نام انتخابی شما ( دامین – دامنه ) بدون پیچیدگی و براحتی توصیفی از نوع تجارتتان باشد. اگر سایت اینترنتی تان در رابطه با تجارت موجود شما است سعی كنید نام اینترنتی ( دامین – دامنه ) انتخابی ، متناسب با نام تجارتتان باشد.
• سعی كنید نام انتخابی ( دامین – دامنه ) كوتاه و ساده باشد. بهترین نام اینترنتی ( دامین – دامنه ) نامی است كه مشتریان آن فقط با یك بار دیدن و یا شنیدن به خاطر بسپارند و بتوانند به درستی آن را در مرورگر (browser) خود بنویسند.
• در بسیاری موارد ثبت نام های ( دامین – دامنه ) مشابه نام انتخابی می تواند این اطمینان را ایجاد كند که مشتریانی را كه بخشی از نام سایت ( دامین – دامنه ) را از یاد برده اند ، از دست نمی دهید.