تجارت الكترونيك

table

مشاوره با ما رایگان است!

476  29  476 (021)
641  31   322 (031)

تجارت الكترونيك

ويكي پديا : تجارت الکترونیک (به انگلیسیElectronic commerce) فرایند خرید، فروش یا تبادل محصولات، خدمات و اطلاعات از طریق شبکه‌های کامپیوتری و اینترنت است.[۱]

 

تجارت الکترونیک

تجارت الکترونیک، مبادله ی الکترونیکی داده هاست. بطور خلاصه می توان گفت که مبادله الکترونیکی داده عبارت از تولید، پردازش، کاربرد و تبادل اطلاعات و اسناد به شیوه های الکترونیکی و خودکار بین سیستم های کامپیوتری و براساس زبان مشترک و استانداردهای مشخص و با کمترین دخالت عامل انسانی. البته تجارت الکترونیک حیطه ای به مرابت گسترده تر از مبادله الکترونیکی داده داردو آن یک تحول و انقلاب در عرصه ارتباطات است. تجارت الکترونیکی در ساده ترین تعریف عبارت از یافتن منابع، انجام ارزیابی، مذاکره کردن، سفارش، تحویل، پرداخت و ارائه خدمات پشتیبانی است که بصورت الکترونیکی انجام می شود. لذا تجارت الکترونیک روشی است براساس آن اطلاعات، محصولات و خدمات از طریق شبکه های ارتباطات کامپیوتری خرید و فروش می شوند.

 

خدمات بخش مشاوره تجارت الکترونیک

- تحلیل و بررسی کسب و کار و ارزیابی پتانسیل آن در عرصه اینترنت - مشخص نمودن نیازمندی های فنی و عملکردی برای راه اندازی وب سایت شما در حال و آینده .
- مشخص نمودن موارد مورد نیاز در عملیات بهبود رتبه در موتورهای جستجو در حال حاضر و آینده
- تدوین یک استراتژی در زمینه تجارت الکترونیکی با استفاده از تجارب صنعتی و خدماتی شما
- طراحی ساختار اطلاعاتی و نقشه سایت (Site Map) و تدوین جریان های فرآیند (Process Flows) در وب سایت
- تدوین یک پروپوزال موثر در زمینه تجارت الکترونیک برای کسب و کار
- مطالعه نظرات کاربران وب سایت و تحلیل آنها
- راه اندازی وب سایت موفق و یا بهبود وب سایت موجود شما
- افزایش تعداد بازدیدکنندگان وب سایت و تشویق کاربران به استفاده از خدمات آنلاین شما
- افزایش میزان فروش و سودآوری اینترنتی 
- راه اندازی وبسایت موفق و یک تجارت اینترنتی جدید از پایه می تواند یک وظیفه سنگین باشد مگر آنکه شما یک شریک کاری مطمئن برای خود در این قضیه داشته باشید.