طراحی گرافیک اختصاصی سایت و وب سایت اصفهان و تهران

table

مشاوره با ما رایگان است!

476  29  476 (021)
641  31   322 (031)

گرافیک سایت

گرافیک سايت قدرتمند ، راز تفاوت و برتری ماست!

شما تنها 5 ثانیه فرصت دارید بازدیدکننده سایت تان را نگه دارید! یک طراحی جذاب نه تنها می تواند بازدیدکننده سایت شما را نگه دارد بلکه، می تواند او را وا دارد تا سایت تان را زیر و رو کند و خیلی دور از ذهن نیست که همین بازدیدکننده در آینده مشتری یا پیشنهاد دهنده شما به دیگران باشد!

شرکت ترنج  با توجه به این مسئله مهم ، فلسفه کاری خود را در طراحی گرافیک وب سایت ؛ نزدیک کردن وب سایت مشتری بعنوان ویترین کار او در فضای مجازی ، به محصولات و خدمات برند  آنان قرار داده است . در این طراحی گرافیکی خلاقانه و منحصر به فرد ، فرقی نمی کند گرافیک سایت شخصی باشد یا سایت پیچیده سازمانی ، فروشگاه آنلاین  باشد یا سایتی مبتنی بر تجارت الکترونیک ، کار ما روح بخشیدن به برند شما از طریق طراحی گرافیک وب به روش خلاقانه است.


طراحی گرافیک ریسپانسیو چیست؟  
با توجه به گسترش تلفن های هوشمند ، میلیونها کاربر برای سرچ اطلاعات خود از مرورگرهای تلفن خود استفاده می کنند . برای جلوگیری از نمایش درهم ریخته سایتها در تبلت و موبایل ،طراحی سایت ها به سمت طراحی گرافیک ریسپانسیو یا طراحی گرافیک واکنشگرا گرایش پیدا کرده اند . در این فناوری طوری سایت طراحی می شود که روی صفحه نمایش انواع گوشی های موبایل و تبلت بتواند به بهترین شکل سایت را برای استفاده راحت و استاندارد  در اختیار کاربران قرار دهد.

موتورهای جستجوگر اینترنت هم امروزه طراحی گرافیک واکنش گرا سایت را یکی از فاکتورهای مهم در افزایش رنکینگ و رتبه  الکسا می دانند  چرا که بیشترین کاربران جهان، استفاده کنندگان تلفن های هوشمند هستند که مرورگر گوشی خود را جایگزین مرورگر کامپیوترهای شخصی خود کرده اند. پس بهترین نتایج جستجوی گوگل به سایتهایی تعلق دارد که طراحی سایت واکنشگرا دارند.

تیم طراحی گرافیک شرکت ترنج نیز در راستای همین تحولات و همگام با پیاده سازی سایت واکنش گرا به دنبال طراحی  قالب گرافیکی  ریسپانسیو است تا علاوه بر جلب رضایت کارفرمای خود بتواند بهترین خروجی را در دسترس کاربران سایتهایی که طراحی می کنیم قرار دهد.

تیم گرافیــک ما  قبل از طراحــی ، بهترین سنـــاریـــو ممکن را برای نزدیک شدن به هدف شما انتخاب می کند. شما هم در این طراحی با ما سهیم خواهید بود و طراحی گرافیک سایت طبق سلیقه شما انجام خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه مطالعه مقالات زیر مفید خواهد بود:

 مزایای قالب گرافیک رسپانسیو وب سایت چیست؟

تست ریسپانسیو بودن سایت

 معایب طراحی قالب ریسپانسیو وب سایت چیست؟

We Design Your Dreams