سئو،بهینه سازی سایت و وب سایت اصفهان و تهران برای موتورهای جستجو

table

مشاوره با ما رایگان است!

476  29  476 (021)
641  31   322 (031)

بهینه سازی سایت SEO

افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجو نتیجه بهینه سازی سایت یا به اصلاح سئو سایت است.در واقع، سئو سایت فرآیند آماده سازی وب سایت برای حضور بهتر در موتور های جستجو است. با توجه به تغییرات بسیار گسترده موتورهای جستجو در الگوریتم های جستجو دستیابی به یک روال مشخص و منطقی برای انجام دقیق بهینه سازی سایت کاری بسیار مشکل خواهد بود .از این رو فرآیند بهینه سازی وب سایت  برای موتورهای جستجو  پروسه ای تخصصی، زمانبر و تجربی است که باید به متخصصین کارآزموده سپرده شود تا نتایج مورد نظر بدست آید.

شرکت ترنج با اتکا به کارشناسان با تجربه و مسلط به اصول و مفاهیم سئو و همچنین بکارگیری نرم افزار مدیریت محتوای وب سایت ترنج (toranj cms)  طی مراحل زیر مشاور و همراه شما در ارتقاء جایگاه وب سایت شما در موتورهای جستجو خواهد بود:

- تجزیه و تحلیل رقبا و همکاران و جایگاه وب سایت فعلی شان در موتورهای جستجو
- تحلیل و آنالیز کلمات کلیدی
- دریافت مطالب تهیه شده توسط كارفرما و تبدیل آن به متنهای مبتنی بر استانداردهای مورد توجه موتورهای جستجو
- طراحی و برنامه نویسی وب سایت مشتری بر اساس آخرین استانداردها و تکنیک های روز طراحی و برنامه نویسی وب و سئو seo
- معرفی وب سایت به موتورهای جستجو
- تدوین یک استراتژی مدون و حرفه ای برای تبادل لینک
- بازبینی و تجریه و تحلیل آمار بازدیدکنندگان وب سایت
- بازنگری مجدد و مستمر در فرآیندهای بالا
- سئو از طریق تولید  محتوای ارزشمند

چرا باید بهینه سازی وب سایت انجام شود؟

افراد، شرکتها ، موسسات ،فروشگاه ها همه و همه با انگیزه ها و علت های متفاوتی پا به عرصه اینترنت و وب می گذارند و در این گستره بی کران کارهای بسیاری انجام می دهند. از ثبت نام مدرسه و دانشگاه گرفته تا دریافت فیش حقوقی ، از خرید سی دی گرفته تا فروش ماشین و ملک ، از وقت گذراندن در شبكه هاي اجتماعي گرفته تا چک کردن روزانه ایمیل، هر کسی با هر سطح سواد و دانش و شغلی که داشته باشد، سعی در برآورده کردن نیازهای خود دارد. در این بین میلیونها سایت نیز برای برآورده ساختن نیازها و پاسخ دادن به خواسته های کاربران  بصورت منحصر بفرد یا با موضوعات و مطالب مشابه ثبت شده و مشغول رقابت برای بازکردن جای پای خود در میان حجم عظیم کاربران اینترنت هستند.

هر یک از کاربران برای جستجو  از موتورهای جستجو استفاده می کنند. موتورهای جستجو به ویژه موتور جستجو گوگل که معروفترین و پر آوزاه ترین آنهاست، علاوه بر ارائه پاسخ دقیق و مناسب به خواسته ها و نیاز های کاربران ، نقش بسزایی در پیشرفت و رونق کسب و کارهایی دارد که اطلاعات مربوط به خدمات و محصولات خود را از طریق اینترنت ارائه می کنند. بطوری که مدیران سایتها یکی از مهمترین عوامل موفقیت و پیشرفت در کسب و کار آنلاین خود را بهبود سایتشان در موتور های جستجو بخصوص گوگل می دانند که دروازه ورود به وب سایت هستند و کاربران بر اساس نتایج جستجو تصمیم می گیرند که بازدید کننده کدام سایت باشند و از خدمات و محصولات کدام شرکت استفاده کنند.

بنابراین مدیران سایت ها و شرکت هایی که کسب وکار آنلاین دارند به این نتیجه مهم رسیده اند که برای بازاریابی و فروش بجای صرف هزینه های بسیار بالای منابع انسانی، برای داشتن جایگاهی مناسب در نتایج موتورهای جستجو  با صرف هزینه کمتری می توانند بهره وری و سوددهی سازمان یا شرکت خود را افزایش دهند. زیرا موقعیت بهتر در نتایج جستجو ، یعنی بازدید کننده بیشتر، بازدید کننده بیشتر یعنی مشتری بالقوه بیشتر ، مشتری بیشتر یعنی فروش بیشتر! این در حالی است که بازاریابی و فروش بدین روش بصورت 24 ساعته ، بدون استهلاک ، خستگی و مبتنی بر ارائه دقیق اطلاعات صورت گرفته که این خود باز هم بهره وری را افزایش خواهد داد.

اما آیا دستیابی به جایگاه و رتبه بالا در موتورهای جستجو بخصوص گوگل کار آسانی است؟ بهتر است به این سئوال پاسخ دهیم که آیا همه در یک آزمون بزرگ و سراسری مثل کنکور می توانند رتبه اول شوند؟ پاسخ روشن است.نه! کسانی که برنامه ریزی دقیق و منظم تری دارند،از منابع و اساتید کارآزموده در کنار تلاش مضاعف استفاده می کنند،در آزمون موفق ترند.پس قرار گرفتن در رتبه های بالاتر موتورهای جستجو هم نیازمند برنامه ریزی دقیق ، دانش ، تجربه و البته و صد البته صرف وقت و زمان و داشتن صبر کافی خواهد بود . بله! صبر یکی از اجزای مهم در بهینه سازی وب سایت در موتورهای جستجو است. قاعدتا بررسی واکنش موتورهای جستجوگر گوگل به تغییراتی که اعمال شده است نیازمند زمان خواهد بود.

برای آشنایی بیشتر با سئو و میزان اهمیت آن برای کسب و کار اینترنتی خود پیشنهاد میکنیم مطالب کوتاه زیر را حتما مرور کنید!

- افزایش ترافیک وب سایت
- پرسشهای رایج درباره  SEO
- پس از چه زمانی در صفحه اول گوگل خواهم بود؟

- 7 نکته اساسی برای افزایش رنک الکسا سایت شما
- طراحی سایت و ترفندهای مهیج سئو
- چطور با تولید محتوا به سئو سایت خود کمک کنیم؟